Tellimistingimused

Tellimistingimused:

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse Toiduvägi e-poes kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Vägi OÜ (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud tellija poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine:

Kõik hinnad on välja toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas meie poolt saadetud arve-saatelehe alusel. Maksmine toimub arvel esitatud Vägi OÜ Swedbank pangakontole.

Tagastamisõigus:

  • Kauba tagastamisõigus on 14 päeva.
  • Kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla avatud/kasutatud.
  • Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.
  • Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

Kauba kohaletoimetamine:

Peale tellimuse vormistamist tuleb teie e-mailile automaatselt tellimuse kinnitus, mille alusel palume teha ülekande. Arve saadame koos kaubaga.

Peale tasumist väljastame kauba esimesel võimalusel. Ülekannete laekumist kontrollime iga päev kl 15.30. Kellel on paki kättesaamisega kiire või kes sooritab ülekande teisest pangast, palume saata maksekorralduse kinnitus meie e-meilile info@foodpower.eu 

Kaup jõuab teieni tavaliselt ca 5 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast. Kaupa ei väljastata nädalavahetusel.

TRANSPORDILIIGID

  • SmartPost

Valige soovitud pakiautomaat ostukorvis  tellimuse vormistamisel rippmenüüst.

Hind: 3.19 €

Lisainfo:

Vägi OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva e-poe sisu, süsteeme, tehnilisi üksikasju jms.
Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust telefonil +372 523 5100 või e-maili teel info@foodpower.eu