Tellimistingimused

Tellimistingimused:

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse Toiduvägi e-poes kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Vägi OÜ (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud tellija poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine:

Kõik hinnad on välja toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas meie poolt saadetud arve-saatelehe alusel. Maksmine toimub arvel esitatud Vägi OÜ Swedbank pangakontole.

Tagastamisõigus:

  • Kauba tagastamisõigus on 14 päeva.
  • Kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla avatud/kasutatud.
  • Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.
  • Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

Kauba kohaletoimetamine:

Peale tellimuse vormistamist tuleb teie e-mailile automaatselt tellimuse kinnitus, mille alusel palume teha ülekande. Arve saadame koos kaubaga.

Kaup jõuab teieni tavaliselt ca 5 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast. Kaupa ei väljastata nädalavahetusel.

TRANSPORDILIIGID

  • SmartPost

Valige soovitud pakiautomaat ostukorvis  tellimuse vormistamisel rippmenüüst.

Hind: 3.19 €

Lisainfo:

Vägi OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva e-poe sisu, süsteeme, tehnilisi üksikasju jms.
Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust telefonil +372 523 5100 või e-maili teel info@foodpower.eu